تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبواحد 140متر اداری تک واحدی جنب مترو میرداماد

واحد 140متر اداری تک واحدی جنب مترو میرداماد

1 سال پیش در تهران

متراژ
140
ساخت
1390
اتاق
4
قیمت کل
23٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
166٬428٬000 تومان
طبقه
5
⚜️ 140 متر اداری از 3 طرف نور واحد آکواریومی⚜️
✅️ دسترسی عالی به مترو میرداماد
✅️ لوکیشن بی نظیر
✅️ ساختمان با نظم و دیسیپلین
✅️ ورودی شیک
✅️ سرایداری دائمی
✅️ مشاعات تمیز
✅️ اتاق بزرگ مدیریتی وکنفراتس با تراس
✅️ 3 اتاق با پنجره و نور عالی
✅️ آبدارخانه مجزا
✅️ 2سرویس ایرانی وفرنگی محزا

✴️ مالک صددرصد فروشنده
✴️ سند تک برگ و آماده انتقال

✔️ کارشناس تخصصی اداری منطقه 3
✔️ خانم حاتمی