تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 145 متری در زعفرانیه،الهی پرست،ائل گلی

واحد 145 متری در زعفرانیه،الهی پرست،ائل گلی

1 سال پیش در تبریز

متراژ
145
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
8٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬172٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
فروش واحد 145 متری در زعفرانیه

✅ بهترین لوکیشن شهرک زعفرانیه،گذر 10 متری

✅ رو به فضای سبز،بدون مشرف ویو ابدی

✅ دسترسی عالی به امکانات رفاهی،شریانهای اصلی

✅ متریال ساخت عالی

✅ موقعیت-جنوبی

✅ فوق العاده خوش نقشه ، بدون پرتی

✅ پذیرایی پرده خور تالاری/3 خواب مستر دار

✅ نورگیری عالی،واحد غرق در نور

✅ فول نصبیات برند ، لوکس

✅ فروشنده واقعی

✅ قابل معاوضه با واحد مسکونی
_______________________
کارشناس تخصصی مِلک ِتون : مهدی زرعی

⚜️دپارتمان املاک آسمان تبریز-سامانه مِلک تون⚜️

‎انجام امور خرید و فروش ملکی در سطح تبریز

محلی امن برای معاملات پر سود مِلکتون

جهت دریافت فایل های مشابه کافیست با ما تماس بگیرید.☎️
______________________
شعبه مرکزی : پرواز ، روبروی ورودی اصلی برج های آسمان
شعبه اول : رضا نژاد شمالی،نبش چهارراه دمشقیه
شعبه دوم : 17 شهریور جدید،اول کوی ارک