تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 148 متری طبقه سوم و اول با اسانسور خام شرکتی

واحد 148 متری طبقه سوم و اول با اسانسور خام شرکتی

2 هفته پیش در شهرک زاینده رود

متراژ
148
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏9,620,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜️با سلام ❗️❗️
⚜️واحد سه خوابه ❗️❗️
⚜️طبقه سوم و اول موجود ❗️❗️
⚜️دوکله نور ❗️❗️
⚜️خام شرکتی ❗️❗️
⚜️پارکینگ دارد ❗️❗️
⚜️اسانسور دارد ❗️❗️
⚜️امکان دریافت وام مسکن تایک میلیاردو چهارصد ملیون تومان روی سند ❗️❗️
برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل بفرمایید ❗️❗️
⚜️روشن دشت بلوار ولیعصر بعد از فلکه دوم املاک پارسا ❗️