تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 150متری تک واحدی خاقانی

واحد 150متری تک واحدی خاقانی

10 ماه پیش در رضاشهر

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
9٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
63٬000٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
عرض سلام و احترام

4 ماه دیگر تحویل(در مرحله اجرای نما)
طبقه اول متری63
طبقه چهارم متری 66
سازنده مطمئن از نظر تحویل به موقع و سند گرفتن

شرایط پرداخت طبقه اول:
6میلیارد نقد(واحد در رضاشهر یا طالقانی هم به قیمت باشد برداشته میشود)
450 میلیون برای سند(یک دانگ از عرصه بعد از قولنامه به نام خریدار زده میشود)
1 میلیارد موقع تحویل(4 ماه دیگر)
2 میلیارد طی پیشرفت کار به صورت توافقی

(شرایط پرداخت قابل صحبت کردن)

150متر تک واحدی سه خواب
کلا 6 طبقه و کلا 6 واحد
فول امکانات
نما سنگ عباس آباد
انباری و آسانسور و پارکینگ اختصاصی

آدرس دفتر:فکوری85،رو به روی ارغوان4
املاک امید
موارد فروش و اجاره خود را به ما بسپارید
کارشناسی و مشاوره در امور ملکی
متشکرم