تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 157 متری غرق در نور / معاوضه با ملک کوچکتر

واحد 157 متری غرق در نور / معاوضه با ملک کوچکتر

1 سال پیش در تهران

متراژ
157
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
14٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
89٬171٬000 تومان
طبقه
15
⚜️ به نام خدای همیشه حاضر⚜️

                 ✅️ قیمت باور نکردنی ✅️
           ♨️  انتخاب خوب یک هنر است ♨️
   ‼️  موقعیت سرمایه گذاری و سکونت ویژه ‼️
                 

✔️  1️⃣5️⃣7️⃣ متر 3️⃣ خواب بزرگ ،دریایی از نور
✔️ سالن پذیرایی بزرگ قابل هر نوع چیدمان
✔️ آشپزخانه مدرن با کابینتهای شیک
✔️ اتاق خواب مستر با چشم انداز کوههای البرز و دریاچه
✔️ سالن اجتماعات
✔️ تخلیه
✔️ طبقه  1️⃣5️⃣

نمایی زیبا و متفاوت نزدیک به دریاچه و بازار بزرگ ایرانمال

برای اطلاعات بیشتر با کارشناس رسمی اتحادیه خانم ابراهیمی تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک اتحادیه انبوه سازی مسکن شهرستان تهران