تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 164متر،نوساز،فیروزکوه

واحد 164متر،نوساز،فیروزکوه

10 ماه پیش در فیروزکوه

متراژ
164
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬573٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
164متر3خواب
خام
نوساز و کلیدنخورده
طبقه چهارم
4طبقه تک واحدی
لوکیشن=خیابان طالقانی