تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 200 متری،با ویوی خیره کننده از شیرگاه

واحد 200 متری،با ویوی خیره کننده از شیرگاه

1 هفته پیش در آلاشت

متراژ
200
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏13,000,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,000,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
دفتر املاک ویلاتو شیرگاه
فروش واحد 200 متری
❇️ کد: A62
✅ مشخصات: 200 متر
✅️ تعداد اتاق خواب: 3
✅️ دارای 2 تراس،یک تراس بزرگ تقریبا 35 متری و قابل چیدمان به سمت شهر و یک تراس نسبتا مناسب در قسمت اتاق خوابها،با ویوی ابدی جنگلهای زیبای هیرکانی
✅ سند: تک برگ و پایان کار
✅️ فاصله تا بهترین نقطه جنگل فقط 5 دقیقه پیمایش
✅ موقعیت: منطقه برند شهری
✅ به دلیل نوسانات قیمت ملک، قیمت اعلامی قابل استعلام می باشد
نکته بعدی اینکه ساکنین آپارتمانهای لوکس در شیرگاه غالبا خوش نشین هستند،بنابراین فضای کاملا خلوت،آرام و امنی دارند و به نوعی زندگی در ویلا را تداعی می کنند ،با امنیت بیشتر و ویوی زیباتر.
ویدئو ویوی واحد 200 متری هست که بصورت کلی در مورد شهر توضیح دادم
نکته مهم،لوکیشن مندرج در آگهی،لوکیشن خود ملک نیست.
⏪️برای بازدید از واحدهای دیگر با متراژها و قیمتهای متفاوت حتما با ما تماس بگیرید.
مشاور خرید و فروش ملک در شیرگاه، مهدیه اسماعیلی