ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد 265متر/بر امام رضا/کلید نخورده/مناسب زندگی
واحد 265متر/بر امام رضا/کلید نخورده/مناسب زندگی
1 سال پیش در ارومیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
265
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
13٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬641٬000 تومان
طبقه
6
توضیحات واحد
یکی از برندترین ساختمان های موجود شهر
متریال به روز با نقشه ای فوق العاده خوش چینش
با سه خواب خوش قواره برای افراد خاص
هر سه خواب رویال دارای مستر و تراس میباشد
.
.
.
.
.
با آشپزخانه عریض در قلب نقشه به سبک روز
تراس ویژه برای استفاده بهتر شما در آشپزخانه
.
.
.
.
.
ساخت این مجموعه با تمام حساسیت برای راحتی و ارامش شما
.
.
.
_توجه کنید_
یک واحد از این مجموعه بی نظیر قراره به فروش بره
پیشنهاد میکنم تا این فرصت از دست شما نرفته
جهت اطلاعات فقط با شماره زیر؛
0914 433 0700
0914 433 0700
0914 433 0700
تماس بگیرید.
ادرس ما؛
دانشکده نرسیده به کوی 15 املاک مهرازان
موارد دیگر با موقعیت های بهتر موجود است.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت