تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 40 متری پارکینگ دار

واحد 40 متری پارکینگ دار

1 سال پیش در تهران

متراژ
40
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬250٬000 تومان
طبقه
1
ایرانی و فرنگی
✅️کد 2005✅️

✅️40 متر آپارتمان یک خوابه
✅️فول باز سازی شده و دیزاین عالی
✅️اطاق خواب تخت خور
✅️نورگیر عالی
✅️سالن مربع بدون یک سانت پرتی
✅️قابلیت اخذ تمامی وام ها
✅️پارکینگ سندی غیر مزاحم
✅️دسترسی سریع و آسان به تمامی خدمات رفاهی شهری اعم از مترو،بی آرتی،مراکز خرید و مراکز تفریحی
دوستان توجه بفرمایید
✅️✅️✅️مبلغ 250 میلیون بابت پارکینگ و همچنین
✅️✅️✅️330 میلیون تومان بابت رهن مستاجر از مبلغ کل کسر گردیده شده است.
تنها با نقدینگی 2170 میتوانید صاحب این ملک عروسک شوید.