ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد ٧5 متری/نوساز/امامزاده /پارکینگ اختصاصی
واحد ٧5 متری/نوساز/امامزاده /پارکینگ اختصاصی
2 سال پیش در قدس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1402
قیمت کل
2٬470٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬933٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
♦️دپارتمان تخصصی املاک شهر♦️
⭕٧5 متر خوش نقشه
⭕دو خواب
⭕نوساز کلید نخورده
⭕پارکینگ اختصاصی
⭕برگه عدم خلاف و تسویه شهرداری
⭕طبقات موجود است
------------------------------------------------------------------------
مشاور آقای مولاپور
آدرس دفتر: شهرقدس، بلوار 45 متری انقلاب، ابتدای بلوار دانش آموز، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره 14
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت