تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 54 متری شیک،خیابان بیسیم

واحد 54 متری شیک،خیابان بیسیم

1 سال پیش در بوشهر

متراژ
54
ساخت
1393
اتاق
1
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬148٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
با سلام
بهترین ها را از ما بخواهید
آپارتمان 52 متری خیابان بیسیم،کم واحد،نماسنگ،دارای پارکینگ اختصاصی،تمیز و شیک، بهترین لوکیشن
یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار جهت زوجین جوان و سرمایه گذاری مطمئن.
بازدید برابر با قرارداد.
--------------------
موارد جهت فروش ،رهن و اجاره زمین و واحدهای مسکونی ، مغازه ، دفتر کار در متراژ متفاوت در تمامی لوکیشن ها موجود می باشد...
آپارتمان 140 متری خیابان باهنر(8 میلیارد)
آپارتمان 110متری خیابان آتشنشانی،کولر(6/850)
آپارتمان 108 متری خیابان آتش نشانی(6/700)
120 متری دوخواب یادگار امام (4,800)
100 متری باغ زهرا،کلیدنخورده ،خام(5,850)
*عاشوری 90متری10واحدی سراصلی بازسازی شده تمیز ساخت1387 قیمت 2700*
*105 متری(کلید نخورده) بازرگانی متری55
*اصلی چهار باندی125متری 3خواب سال ساخت 1394 بازسازی کامل قیمت 4350
مغازه 202 متری اصلی بهمنی، قیمت(20/500)
مغاز 20 متری اصلی باغ زهرا فروش 7100
زمین مسکونی 200 متری تک برگ سند. متری 46 لوکیشن عالی
و بسیاری موارد دیگر....
##اعتماد از شما، پیگیری تا حصول نتیجه از ما##
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک ا کازیون

مشتریان هوشمند، بانک املاک اُکازیون را انتخاب می کنند

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *
تطابق عکس‌ها با واقعیت ملک