تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 61 متری دوخواب تک واحدی

واحد 61 متری دوخواب تک واحدی

1 روز پیش در نازی‌آباد

متراژ
61
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,145,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,737,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅یک واحد 61 متری
✅4 طبقه تک واحدی
✅دوخواب بزرگ
✅آشپزخانه ام دی اف
✅بالکن
✅فروشنده ی واقعی
✅مناسب برای سرمایه گذاری
✅دارای قدرالسهم و امکان تجمیع در آینده
✅دسترسی مناسب به بازار دوم و بازار اول
✅قابلیت دریافت وام زوجین 1/280 میلیارد
✅قابلیت رهن تا 800 میلیون تومان

فقط تماس پاسخگو هستیم

جهت اطلاع از سایر فایل ها تماس بگیرید
☎️ حمید مقنیان املاک 110 ☎️

آدرس دفتر : نازی آباد خ اکبر مشهدی خ بدلی گیوی نرسیده به کوچه جعفرزاده پ 143