تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 64متری طبقه اول یک خوابه

واحد 64متری طبقه اول یک خوابه

1 سال پیش در رشت

متراژ
64
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬312٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
بنام یگانه معمارهستی
املاک عمل
با سلام درود به شما دوستان محترم
تیم جوان املاک عمل باکادری مجرب درخدمت شما مشتریان عزیز هستیم تا در کنار ما لذت خریدو فروش عالی وراحت را برای شما دوستان عزیز فراهم کنیم
✨️
✅️ مشخصات
✅️ سوئیت
✅️متراژ 64متری
✅️نسق معتبر بنجاق مادر و دریافت کدرهیگیری
✅️موقعیت مکانی عالی
✅️یک خوابه
✅️کابینت mdf
✅️گازرومیزی و هودلمسی
✅️کف سرامیک
✅️کمددیواری
✅️سرویس بهداشتی وحمام جدا
✅️امتیازات ؛ آب چاه مشترک برق وگاز اختصاصی
✅️نورگیر عالی
آدرس ملک ؛ حمیدیان خ امیرکبیر
درصورت تمایل تا 200میلیون رهن میره
✅️ کد ؛ 1058
>
جهت بازدید یا کسب اطلاعات بیشتر درمورد ملک با تماس حاصل فرمائید
یا به آدرس دفتر املاک
به نشانی رشت حمیدیان خ علیزاده روبروی کوچه چهارم رزمندگان جنب لوازم خانگی اسدی

مراجعه فرمایید
باتشکر از همراهی شما دوستان عزیز