تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 65 متری / تاپ لوکیشن / فول بازسازی /آفتاب گیر

واحد 65 متری / تاپ لوکیشن / فول بازسازی /آفتاب گیر

1 سال پیش در کرج

متراژ
65
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬395٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬846٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
----------------------✨ به نام خدا ✨----------------------
⛔ درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر از این واحد و معرفی واحد های مشابه حتما تماس بگیرید ⛔

✴️ تخفیف پای جلسه ✴️
----------------------------------------------
✅ سند تک برگ ✅
♦️ دارای 800 میلیون وام زوجین ♦️
♦️ دارای 150 میلیون وام تعمیرات ♦️
♦️توانایی رهن واحد تا مبلغ 200 میلیون به عهده املاک♦️
⭕ با مبلغ 1 میلیارد 200 میلیون صاحب واحد شوید ⭕️
----------------------------------------------
✨ کارشناس امور ملکی و امین شما ( ولدی )
✨ کارشناسی و مشاوره تخصصی
✨ فایلینگ قوی در منطقه
---------------------------------------------
✨ هلدینگ بزرگ مسکن آران ✨

داراے مدارڪ استاندارد بین المللی
       ✅ ایزو 9001 (مدیرےتکیفیت)

       ✅ ایزو 10004 (رضایتمندیمشترے)