تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 73 متری/بهترین موقعیت

واحد 73 متری/بهترین موقعیت

2 سال پیش در فردیس

متراژ
73
ساخت
1391
قیمت کل
2٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬410٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⚜ارائه دهنده بهترین فایل ها⚜
______
☑سند تک برگ
☑بهترین قیمت و امکانات
☑آپارتمان 73 متری
_____________________________________