تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 75 متری نوساز حمدیان

واحد 75 متری نوساز حمدیان

1 هفته پیش در پاره بیجار

متراژ
75
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,560,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏34,133,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
*واحد آماده و کلید نخورده در حمیدیان*
کد فایل:101
کف کامل سرامیک
مبلغ 350 میلیون رهن پذیرفته می شود.

آدرس املاک:
حمیدیان-ابتدای خ نوآوران-کیان ملک شمال

آدرس ملک:
حمیدیان-هنرپرور 1-براصلی