تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 78 متری ویو ابدی*شهر جدید هشتگرد*

واحد 78 متری ویو ابدی*شهر جدید هشتگرد*

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
78
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬230٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬769٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⭐️⭐️⭐️به نام خالق یکتا⭐️⭐️⭐️

✨️از صفر تا صد همراه شما هستیم

☆☆☆املاک امیرپاشا دارای کامل ترین فایلینگ و مجربترین مشاورین در منطقه آماده مشاوره رایگان به هم میهنان عزیز جهت خرید امن و پر سود

✅️صاحب خانه شدن شما وظیفه و افتخار ماست

فروش آپارتمان 2 خوابه طبقه وسط در یکی از بهترین پروژه های شهرجدید هشتگرد

✅️78متری
✅️وام تسویه
✅️دارای مدارک معتبر 5 برگی قابل استعلام

✅️شهرک چسبیده به تمامی امکانات (رفاهی، ورزشی،فرهنگی،تفریحی، آموزشی و...) میباشد

⭐️گروه مشاورین املاک امیر پاشا با 15 سال سابقه فعالیت در شهر و کادری مجرب آماده انجام تمامی امور ملکی شما و ارائه انواع فایل ها و موارد متناسب با سلیقه و بودجه شما در شهرجدیدهشتگرد و کل استان البرز در کاربری های (آپارتمانی، ویلایی، زمین، باغ و باغچه، برج و باغ مسکونی و...) میباشد

✴️جهت مشاوره رایگان برای معاملات خود و استعلام ملک های مختلف باما در تماس باشید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک امیر پاشا

با ما امن ترین معامله ملکی خود را تجربه کنید

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *
تطابق عکس‌ها با واقعیت ملک