تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 90 متری خوش نقشه قلب سپیدار

واحد 90 متری خوش نقشه قلب سپیدار

10 ماه پیش در سپیدار

متراژ
90
ساخت
1388
قیمت کل
2٬677٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬744٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
5
فرصت بینظیر خرید آپارتمان در سپیدار
به قیمت اول سال
⭐️مناسب سکونت خانواده و سرمایه گذاری بی عیب ⭐️

✔️مشخصات و ویژگی ها:
▪︎ سازنده اقای عبادات ساختمان مژده
▪︎ نما سالم
▪︎90 متر خوش نقشه و خوش چیدمان
▪︎ کف سالن و اتاق ها سرامیک میباشد که ب سلیقه ی مستاجر موکت شده
▪︎ طبقه سه از پنج + پارکینگ سندی بدون مزاحم
▪︎ آسانسور + انباری
▪︎آشپزخانه بزرگ و پر کابینت
⬅️خیابان پهن و عریض
[لوکیشن بسیار عالی سپیدار نزدیک به مدارس و بازارچه
✅️✅️✅️✅️تماس بگیرید✅️✅️✅️✅️

✅️400 میلیون در رهن مستاجر است ک از مبلغ کل کسر میگردد
✅️سند آزاد قابلیت وام زوجین تا 1میلیارد و 280 میلیون

قاضی
املاک سرمایه

]

⚜️مجتمع بسیار آرام با مدیریت عالی⚜️

⚜️فایل های مشابه مناسب با نقدینگی شما موجود میباشد.⚜️

⚜️فروش انواع واحد های کم متراژ تا متراژ بالا⚜️