تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 90 متری ، مرز بین امامزاده و جمهوری

واحد 90 متری ، مرز بین امامزاده و جمهوری

1 سال پیش در قدس

متراژ
90
ساخت
1393
قیمت کل
2٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬111٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⭐ خانه مورد علاقه خود را از ما بخواهید ⭐

✴️ دسترسی راحت از خیابان امامزاده و بلوار جمهوری ✴️
--------------------------------------------‐------------------
درود
♦️ مشخصات سازه :

✨ 5 طبقه ، 2 واحدی
✨ نما سنگ
✨ مشاعات تا سقف سرامیک
✨ دارای گواهی عدم خلاف از شهرداری

♦️ پلان تفکیکی مهندسی :

✨ 2 خواب ، 1 خواب نور گیر

♦️ ویژگی های محل :

✨ موقعیت مکانی عالی به جهت مشرف بودن به خیابان های امامزاده و جمهوری
✨ دسترسی آسان به تمام مراکز خدماتی و رفاهی

✴️ شاید واحد همونی باشه که دنبالش میگردی ، پس منتظر تماست هستم ✴️
_____________________________________
♦️ مجرب ترین کارشاناسان در حوزه املاک ، دپارتمان تخصصی املاک شهر ♦️

☎️ برای دریافت مشاوره ملک مورد نظر خود با ما تماس بگرید ☎️

⚜️ کارشناس امور ملکی : غیوری ⚜️

آدرس دفتر : 45 متری انقلاب ، نبش دانش آموز ، پلاک 7 واحد 2 ، دپارتمان تخصصی املاک شهر
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان تخصصی شهر

هر املاکی ، شهر نیست

ثبت امتیاز برای آگهی