تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 91 متری 2 خواب نوساز / الهیه جنوبی

واحد 91 متری 2 خواب نوساز / الهیه جنوبی

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
91
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬362٬000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خداوند جان و خرد

مسعود بهرامی هستم کارشناس امور ملکی از دپارتمان املاک ایوان

⚪هر واحدی با هر شرایطی که میخواهید کافیه فقط با بنده تماس بگیرید

⚫تهاتر واحد های قدیمی شما با واحد نوساز
--------------------------------------------------------------
فروش فوری و پایین ترین قیمت در مجتمع

✅واحد 91 متری 2 خواب
✅نقشه عالی بدون پرتی و ستون
✅تفکیک فضای عمومی و خصوصی
✅نورگیری مستقیم ( واحد تو داکت وسط نمیباشد )

☑️مجتمع نوساز و برند منطقه
☑️نما و مشاعات بسیار تمیز
☑️هر بلوک دارای نگهبان و مدیر مجزا
☑️ورودی لابی شیک و مجلل
☑️3 لاین آسانسور فعال

❎پارکینگ اختصاصی
( با احترام قیمت پارکینگ مجزا محاسبه میشود)

جهت اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید