تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 93 متری خیابان انقلاب

واحد 93 متری خیابان انقلاب

2 سال پیش در نظرآباد

متراژ
93
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬892٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
ساختمان شمالی
واحد روبه خیابان
خیابان عریض 18متری
واحد کاملا بازسازی شده
غرق در نور
کولرگازی
درب ضدسرقت
کفپوشpvc
قابل تهاتر