تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 93متر/خیابان کابلی/بازسازی شده

واحد 93متر/خیابان کابلی/بازسازی شده

10 ماه پیش در دزفول

متراژ
93
ساخت
1390
قیمت کل
3٬430٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬881٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
فروش واحد آپارتمان 93 متری دو خوابه کاملا بازسازی شده واقع در خیابان شهید کابلی
سر دو نبش✅️
سند ثبتی تک برگ✅️
واحد جلو طبقه سوم✅️
دو خوابه✅️
کابینت هایگلاس✅️
توالت فرنگی و ایرانی✅️
کف موکت✅️
پارکینگ جای پارک 2 ماشین✅️
انباری✅️
دیوارها کاغذ دیواری✅️
سال ساخت 90 کاملا بازسازی شده✅️
سقف کناف✅️
دارای 2 تا بالکن✅️
مستاجر 350 رهن نشسته که از مبلغ کل کسر میگردد✅️
❤️املاک کیوان❤️
خیابان بهشتی ( فروهر ) نبش توحید