تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 95 متری سنددار دو خواب پارکینگ چمران جام جم

واحد 95 متری سنددار دو خواب پارکینگ چمران جام جم

3 روز پیش در کوی جام جم

متراژ
95
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,526,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک خان
3 طبقه 6 واحد
طبقه دوم
دوخواب هر دو کمد دیواری
سرویس ایرانی و فرنگی
نور گیر
فول بازسازی
پارکینگ
بدون آسانسور
سال ساخت 93
فول بازسازی
سقف کناف نور پرداختی
کف سرامیک
پنجره دوجداره
لوکیشن عالی و دسترسی آسان به مراکز رفاهی و خرید
مبلغ 350 رهن با 10 کرایه تا پایان شهریور مستاجر دارد که از مبلغ کسر میگردد
املاک خان
رشت بلوار چمران نبش کانون وکلای دادگستری
احسان طهرانی