تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 98متری روبه نما طبقه اول باپارکینگ

واحد 98متری روبه نما طبقه اول باپارکینگ

1 سال پیش در گلستان

متراژ
98
ساخت
1400
قیمت کل
3٬255٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬214٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فروش واحد 98متری بانضمام انباری

دارای پارکینگ دوخوابه روبه نما طبقه اول

باآسانسور فول امکانات بابهترین تجهیزات بسیارشیک وبروز بسته شده
سند تک آماده محضر

بوستان ها بهتر لوکیشن گلستان
نزدیک به فلکه اول وبازار

آ[ آدرس املاک ]]]]

گلستان بین فلکه اول ودوم بریدگی اول خیابان کاملیای غربی روبروی کارواشی 20 جلوتر مسکن حسینی

خرید وفروش

رهن و اجاره
آپارتمان های نوساز وچند ساله گوچک وبزرگ سنداروقولنامه ای تک واحده خودتون رو به ما بسپارید باقیمت های مناسب بروز بااولین فرصت وباطمینان خاطر مشاوره رایگان خدمت شما سروران گرامی هستیم