تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 99متری خوش ساخت برای مصرف کننده

واحد 99متری خوش ساخت برای مصرف کننده

1 سال پیش در لاهیجان

متراژ
99
ساخت
1398
قیمت کل
5٬390٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬444٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
درود
مجموعه کارگزاری املاک ژئو
ارائه با کیفیت ترین خدمات حقوقی ،
مهندسی خرید و فروش ملک
آدرس دفتر:خیابان شقایق ، نبش شقایق7
___________________________

*فروش واحد99 متری خوش ساخت و خوش نقشه در خیابان شقایق

+با انتخاب این واحد به واسطه لوکیشن اصیلش امنیت و آرامش رو به خودتون و خانواده تون هدیه میدید

+ساختمان بسیار با کیفیت و مهندسی سازه و با ملک های نوساز منطقه میتونه رقابت کنه و فوق العاده س

+این واحد با قیمت فوق العاده مناسب و کارشناسی شده آماده سکونت شماست و میتونه بهترین انتخاب شما در منطقه شقایق باشه

_______________________________
امیر قربانی هستم ،با کف ترین قیمت ها در خدمت شما برای تمام امور ملکی️، همین الان تماس آخر رو واسه انجام کارت با من بگیر

*برای راحت تر بودن بازدید این ملک میتونین علاوه بر تماس عدد1 رو به شماره ای ک گذاشتم ارسال کنید

*ژئو ؛ جغرافیای محیط زندگی