تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد آپارتمان 120 متری 2 خواب صفر خیابان فرهنگ

واحد آپارتمان 120 متری 2 خواب صفر خیابان فرهنگ

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
120
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬210٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬083٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
❇️ دفتر مهندسی و املاک حمید شعبه مرکزی ❇️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
آدرس دفتر: بیست و چهار متری اول(شیخ طوسی غربی)
                 نبش کوچه شماره نوزده
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✔️کد پیگیری: 35418
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
❌فروش واحد آپارتمان با شرایط استثنایی❌

✅واحد آپارتمان " 120 " متری
✅طبقه ی " اول "
✅تعداد اتاق خواب " 2 "

➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⏰ ساعات کار دفتر: 9 الی 13 و 17 الی 21 ⏰
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
♦️ اطلاعات بیشتر فقط با مراجعه حضوری
▪️ بهترین و بزرگ ترین فایل املاک منطقه ▪️
▪️ خرید و فروش
▪️ رهن و اجاره
❗ ده ها مورد مشابه آپارتمان و منزل ویلایی ❗
❗ قیمت از "یک" میلیارد تا 30 میلیارد تومان ❗