تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد آپارتمان 180متری/کلید نخورده/دونبش

واحد آپارتمان 180متری/کلید نخورده/دونبش

1 هفته پیش در سعادتی

متراژ
180
ساخت
1401
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5

✅ محیط آرام با همسایه های خوب

موارد مشابه با توجه به بودجه و سلیقه شما موجوداست.
تماس بگیرید و همین حالا بازدید کنید.