تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد آپارتمان 83 متری، مسکن

واحد آپارتمان 83 متری، مسکن

10 ماه پیش در شهرک خاتم‌الانبیا

متراژ
83
ساخت
1393
قیمت کل
1٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬156٬000 تومان
✨. ✨. ✨
⁦ کیفیت در معامله را با جام جم تجربه کنید

.
⁦(⁠个⁠_⁠个⁠)⁩ جهت هرگونه مشاوره ی خرید و فروش
و ساخت و ساز؛ تماس بگیرید ⁦⁩⁦(⁠个⁠_⁠个⁠)⁩
.
✨. ✨. ✨
گروه مشاورین املاک جام جم
✨. ✨. ✨