تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبواحد آپارتمان اداری 93 متری نبش الغدیر جنوبی

واحد آپارتمان اداری 93 متری نبش الغدیر جنوبی

2 هفته پیش در نظرآباد

متراژ
93
ساخت
1397
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,440,000 تومان
طبقه
3
با سلام خدمت همراهان همیشگی

یک دستگاه واحد آپارتمان اداری با مشخصات زیر به بهترین قیمت به فروش می رسد:

واحد اداری
سند اداری تک برگ
واقع در الغدیر جنوبی
مجتمع تات
طبقه سوم
93 متر
نقاشی شده
تخلیه
دارای آسانسور
دسترسی عالی به مراکز رفاهی و درمانی و تفریحی
مناسب سالن های زیبایی و دفاتر اداری و سایر دفاتر
کاملا به قیمت

برای کسب اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس بگیرید

با تشکر از شما

مشاور شما: سلمان پور