تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبواحد اداری 105متری ویو دریاچه برج برند رزمال

واحد اداری 105متری ویو دریاچه برج برند رزمال

2 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1401
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
30٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
291٬428٬000 تومان
طبقه
11
سند اداری
دارد
درود

✅بهترین واحد اداری کارشناسی شده در منطقه 22
✅قیمت کاسبی وفرصتی بی تکرار
✅بهترین سازه مهندسی با بهترین متریال روز دنیا با (استعلام)

✨واحد کاملاً نورگیر ویه تیکه بدون پرتی
✨ویو دریاچه بدون مشرف
✨مناسب برای سرمایه گذاران

⭕فروش فوری

✅برج دارای پنج طبقه پارکینگ و ظرفیت 3700خودرو
✅دارای تمام امکانات رفاهی
✅لابی من ونگهبانی24ساعته

پاسخگوی 24ساعته تماس جهت بازدید
مشاور شما مهربان