ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
دفتر کار، اتاق اداری و مطب
واحد تجاری 170 متری نوساز بلوار امام حسین
واحد تجاری 170 متری نوساز بلوار امام حسین
11 ماه پیش در بندرعباس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
170
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
7٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬529٬000 تومان
طبقه
3
موقعیت تجاری اداری مسکونی استثنایی پلاک یک بلوار امام حسین
جانمایی:پلاک یک بلوار اصلی، جنب بازارچه امام حسین
مشخصات ملک :
⚫️متراژ :170 متر مربع
⚫️طبقه: سوم با آسانسور
⚫️تحویل : آماده خام با امکان طراحی دلخواه
⚫️سال ساخت : 1404
◼️آسانسور
فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری و کسب و کار شما
مشاور املاک آناهید ویلا مشاور تخصصی'در منطقه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور املاک آناهید ویلا
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت