تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهواحد تجاری،تاپ لوکیشن در فاز1*شهرجدیدهشتگرد*

واحد تجاری،تاپ لوکیشن در فاز1*شهرجدیدهشتگرد*

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
75
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬875٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇
■□■□■□■□■□■□■
       《 املاک امیر پاشا 》
■□■□■□■□□□■□■

●● واحد تجاری ●●

☆ 75 متر بدون پرتی
☆ کف سنگ و کفشور
☆ دارای سرویس ایرانی و حمام
☆ دارای برق ،آب ، گاز و خط تلفن
☆ دارای سقف بلند و مطبخ و پنجره
☆ مناسب سالن های آرایشی و باشگاه
☆ تاپ لوکیشن در قلب تپنده شهرجدیدهشتگرد،فاز، بلوار تجاری و اداری ارکیده

⚜️مشاور امور ملکی شما:صفری

✅️موارد مشابه موجود میباشد

⭐️گروه مشاورین املاک امیر پاشا با کادری مجرب آماده انجام تمامی امور ملکی شما و ارائه انواع فایل ها و موارد متناسب با سلیقه و بوجه شما در شهرجدیدهشتگرد و حومه(کوشکزر، فشند، خور، هیو،هشتگرد قدیم، کردان، کوهسار و ...) در تمامی کاربری های آپارتمانی، ویلایی، زمین، باغ و باغچه، برج و باغ مسکونی میباشد

✳️وظیفه ی  ما در ابتدا مشاوره رایگان و آگاه کردن هم میهنان گرامی در تمامی امور ملکی میباشد

✴️جهت مشاوره رایگان برای معاملات خود و استعلام ملک های مختلف باما در تماس باشید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک امیر پاشا

با ما امن ترین معامله ملکی خود را تجربه کنید