تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد جلو / فول (با 3600 صاحب خانه 5300 شوید)

واحد جلو / فول (با 3600 صاحب خانه 5300 شوید)

1 سال پیش در اهواز

متراژ
118
ساخت
1391
قیمت کل
5٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬338٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
✅️آپارتمان 118 متری مشاعات بسیار تمیز

✅️ واقع در یکی از آرام ترین لوکیشن کیانپارس

✅️ واحد طبقه اول می باشد که حتی در مواقع قطعی برق فشار آب مناسب بوده و نیز شما را از استفاده از آسانسور بی نیاز می کند.

✅️ واحد جلو غرق در نور

✅️ دو خوابه که دارای کمد دیواری عمیق بوده و نورگیر می باشد.

✅️قابلیت رهن تا 900 و وام تا 800

✅️ مجهز به اسپلیت 30 هزار

✅️ آشپزخانه پر طرفدار جزیره با قابلیت چیدن دیزاین شخصی

✅️مجهز به آشپرخانه دوم در حیاط خلوت که از امتیازات طبقه اول بوده و هزینه ای بابت متراژ آن پرداخت نمی کنید.

✅️ دو انباری داخل و بیرون

✅️ پارکینگ سندی با جای پارک دو خودرو که میهمانان محترم در آسایش باشند.

✅️قیمت درصورت نقد بودن قابل مذاکره
_______________________________________________
                           
دپارتمان املاک زاگرس
اولین دپارتمان تخصصی املاک در جنوب غرب کشور
اصلی کیان آباد بین 12 و 13 شرقی