ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد خوش نقشه 65 متری 2 خواب
واحد خوش نقشه 65 متری 2 خواب
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
65
ساخت
1400
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬923٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
⚜️➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖⚜️
واحد آپارتمان 66 نوساز بسیار خوش نقشه
واقع در دولتخواه شمالی بهترین لوکیشن
بر خیابان 12 متری
2 خواب
کابینت های گلس درجه 1 ترک
هود آشپزخانه
دارای بالکن
ساختمان بسیار آرام و همسایه های محترم
دسترسی کامل به مدرسه سوپر مارکت و نانوایی
دسترسی سریع به مترو و BRT
قیمت متری 47 میلیون تومان
رهن واحد تا 470 میلیون تومان (به عهده املاک)
قابلیت دریافت وام تا 960 میلیون تومان
نقدینگی لازم جهت خرید واحد 1/600 میلیارد تومان
فروشنده واقعی
قابل تخفیف در جلسه معامله
مشاور شما آقای آقاسقاء
برای فایل های مشابه با شماره داخل آگهی تماس بگیرید
املاک پاسارگاد دولتخواه شمالی رو به روی سه راه پارک نرگس پلاک 385
⚜️➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.