تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد در منطقه ده تهران 50متر فول

واحد در منطقه ده تهران 50متر فول

1 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
4٬840٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬800٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق...

فروش پایان معامله نیست
آغاز دوستی است

50متر .. ..تک خواب
4طبقه ...تک واحدی

طبقه. اول

پارکینگ سندی غیر مزاحم
بالکن
آسانسور
نما ترکیبی
نور و نقشه بی نظیر

تخلیه ...
قابلیت رهن تا 800م آزما

لوکیشن. ...طوس ما بین قصرالدشت وخوش

قیمت کل با پارکینگ ..4840م

کارشناس فروش ومشاور شما
دکتر حسین صانعی