تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد دهخدا / 183 متری 3 خواب قیمت 18.300

واحد دهخدا / 183 متری 3 خواب قیمت 18.300

2 هفته پیش در نوشهر

متراژ
183
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏18,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
توجه توجه

لطفا به قسمت پروفایل مشاور املاک مراجعه کنید و از دیگر واحدهای ارزشمند دیدن فرمایید

اگر قصد خرید واحدهای آپارتمان از قیمتهای 15 الی 20 میلیارد دارید.میتونم چندین واحد خوش قیمت و کاسبی در مدرس و دهنو و قدرتی و....به شما معرفی کنم.کافیه تماس بگیرید تا بتونیم در یک روز 5 واحد ارزشمند رو بازدید داشته باشیم

دهخدا= 200 متری تک واحدی 20 میلیارد
زینبیه تک واحدی طبقه دوم متری 100 میلیون
خیریان طبقه پنجم نوساز متری 110 میلیون
قدرتی =180 متری طبقه 4 متری 83 میلیون
خیریان طبقه اول 120 متری نوساز 12 میلیارد
دهنو = 180 متری طبقه اول 18 میلیارد
رازی= طبقه ششم 170 متری قیمت کاسبی 14.500
خیریان 160 متری/3 خواب متری 100 میلیون

به دنبال آپارتمان حدود چه قیمتی هستید؟

طبقه 3
183 متری
3 خواب
ویو جنگل
خوش ساخت
قیمت 18.300میلیارد و قابل تهاتر با ویلا

پورمختاری / هرم
جهت بازدید تماس بگیرید
بیشترین واحدها در اختیار تیم مااست
حتما قبل از خرید از آپارتمانهای مجموعه ما دیدن فرمایید