تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد شیک و به روز *شهر جدید مهستان*

واحد شیک و به روز *شهر جدید مهستان*

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
111
ساخت
1399
قیمت کل
3٬108٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⭐️⭐️⭐️به نام خالق یکتا⭐️⭐️⭐️

✨️از صفر تا صد همراه شما هستیم

☆☆☆املاک امیرپاشا دارای کامل ترین فایلینگ و مجربترین مشاورین در منطقه آماده مشاوره رایگان به هم میهنان عزیز جهت خرید امن و پر سود

فروش آپارتمان 2 خوابه طبقه چهارم در یکی از بهترین سازه های شهرجدید مهستان

✨111 متر
✨واحد خام
✨شمالی
✨4 طبقه 3 واحدی
✨لوکیشن عالی
✨دسترسی آسان به تمامی امکانات تفریحی/رفاهی/ورزشی/درمانی/آموزشی و....
✨فرصت عالی برای خرید پر سود و مطمئن
✨قیمت فوق العاده مناسب

⭐️گروه مشاورین املاک امیر پاشا با 15 سال سابقه فعالیت در شهر و کادری مجرب آماده انجام تمامی امور ملکی شما و ارائه انواع فایل ها و موارد متناسب با سلیقه و بوجه شما در شهرجدیدهشتگرد و تمام استان البرز در کاربری های (آپارتمانی، ویلایی، زمین، باغ و باغچه، برج و باغ مسکونی و...) میباشد

⚡مشاور تخصصی شما نیما مقدم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک امیر پاشا

با ما امن ترین معامله ملکی خود را تجربه کنید