تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد ١٣٨متری سه خواب کلید نخورده /دیلمان

واحد ١٣٨متری سه خواب کلید نخورده /دیلمان

1 سال پیش در رشت

متراژ
138
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
10٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬086٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
املاک ماد
⚛️ ١٣٨ متری
⚛️نقشه مهندسی و نورگیر عالی
-------------------------------------------------------    
⚛️فوری فوری
⚛️قیمت برای چند روز آینده
⚛️تخفیف پای معامله
⚛️کارشناس ملکی شما :خانم هدایت زاده
دارای فایلینگ قوی و فایلهای متناسب با بودجه شمادر شهر زیبای رشت
✨✨در کنار شما هستیم تا رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنیم✨✨
⚛️چت پاسخگو نیستم✔️
⚛️لطفا تماس بگیرید✔️