ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد نوساز در حال تحویل فاز 11 پردیس
واحد نوساز در حال تحویل فاز 11 پردیس
2 سال پیش در پردیس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
87
ساخت
1401
قیمت کل
2٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬022٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
14
به نام خالق هستی
فروش آپارتمانهای نوساز اولویت تحویل 87 متری در فاز 11 پردیس بهترین و مناسب ترین گزینه برای سرمایه گذاری
بدون آلایندگی از نظر منطقه آب وهوایی در نزدیکی تهران و
لواسانات
عکس ها به صورت نمونه می باشد
برج های ضد زلزله با معماری و ساخت مدرن
ویودار و دسترسی عالی به مراکز خرید و ....
املاک کُنج با مشاوران حرفه ای خود در 4 شعبه فعال در منطقه پردیس آماده پاسخگویی و همراهی شما عزیزان برای خریدی پر سود و مطمئن است.
دارای تخضصی ترین فایلینگ فروش مستقیم از فروشنده
برای آگاهی از سایر اطلاعات و بازدید حضوری واحدهای اولویت تحویل و تحویلی لطفا با من تماس بگیرید
مالک عزیز تنها خریدار و فروشنده واحد شما به صورت نقد و یکروزه در منطقه، جهت اطلاع از تعیین قیمت واحد و اطلاعات دیگر تماس بگیرید.
مشاور شما: پریا جعفری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت