تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد نوساز سنددار/123متری/نمارومی

واحد نوساز سنددار/123متری/نمارومی

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
123
ساخت
1403
قیمت کل
3٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬048٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
4
سلام
✅️واحد فروشی واقع در شهرجدید هشتگرد ✔️
✅️مرز فاز2و3✔️
✅️لوکیشن عالی ✔️
✅️محله نوساز✔️
✅️دسترسی به تمام امکانات رفاهی مدرسه نونوایی و ✅️سوپرمارکت و تره بار و مترو و اتوبان 5دقیقه✔️
✅️واحد نوساز مشاعات تمیز و سنگ ✔️
✅️سازنده بنام ✔️
✅️واحد به صورت خام دارای آسانسور پارکینگ انباری✔️
✅️دوکله نورگیر ✔️

///برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید///

///فایل های مشابه با بودجه شما موجود میباشد///

✅️املاک باغ شهر بلوار فشند روبروی خیابان استاد امینی تجاری الغدیر ✔️
✅️فعال در زمینه های خرید و فروش واحد مسکونی سنددار و مسکن مهر و زمین و مشارکت در ساخت درشهر جدید مهستان ✔️