تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد نوساز کلید نخورده شهدا صفری

واحد نوساز کلید نخورده شهدا صفری

3 ساعت پیش در قمرود

متراژ
110
ساخت
1405
قیمت کل
‏92,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏836,000 تومان
طبقه
1
سلام شهدا صفری دو واحده 5 طبقه هرواحد 110 متر نزدیک به برخیابان کاشی سرامیک تبریز 40/120 نمارومی پنجره ها تا کف واحد شیشه خوش نقشه که واحد به 120 متر می خوره کوچه 18 متری متری 92 میلیون تومان واحدمدنظر طبقه اول می باشد