تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد کاسبی /212 متر /3 خواب /3 طرف نور /فاز 1

واحد کاسبی /212 متر /3 خواب /3 طرف نور /فاز 1

2 سال پیش در کرج

متراژ
212
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
8٬904٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜️ واحد کاسبی ⚜️

✔︎ تهاتر کامل فقط با ماشین
✔︎ فرعی دنج و اعیان نشین فاز 1 اندیشه
✔︎ 3 خواب (مستر)
✔︎ 3 طرف نور گیر
✔︎ معماری منحصر به فرد
✔︎ فرصتی تکرار نشدنی برای سکونت و سرمایه گذاری

☎️ بازدید و اطلاعات بیشتر تماس
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس محمد یزدانی

آژانس املاک تاج محل

2 روزه اجاره میدیم 5 روزه میفروشیم.