تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد یک خواب در آزادشهر/ط اول/بازسازی شده و تخلیه

واحد یک خواب در آزادشهر/ط اول/بازسازی شده و تخلیه

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
50
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
سلام️.... ⭕فروش_فوری⭕

⭐ فروش یک خوابه مناسب سرمایه گذاری
دارای 300 میلیون وام
⭐یکی از لوکیشن خاص در بندرعباس⭐
⭕در آزادشهر & کوچه های غدیر ⭐
__________________________
✅واحد یک خوابه
✅50متری
✅ ساخت 85
✅کلا 3طبقه
✅ سند تک برگ و دارای قدر و سهم از زمین
✅ پارکینگ اختصاصی
_____________________
⚜️ نورگیری عالی &دید کامل به کوچه
⚜️ نقشه مفید و بدون پرتی
⚜️بالکن دلباز بزرگ و کاربردی
⚜️ سرویس بهداشتی مجزا

‼️در حال حاضر مستاجر رهن کامل 300تومن ساکنه و آماده تخلیه

‼️توجه: وام تا مبلغ 300 میلیون روی واحد هست
که دیگه نیاز به خرید اوراق ندارید
مبالغ فوق (رهن و وام) از مبلغ کل کسر می شود

___________________________________
✅توجه:‼️
جهت کسب اطلاعات بیشتر و معرفی واحد های مشابه تماس حاصل فرمایید‼️

✅مشاور: حسین سرخاب
☑️Instagram: sarkhab.melk
✅آدرس: بندرعباس_ چهار راه پردیس_جنب نان گوهر

⚜️ ««««املاک معین بهره مند »»»»⚜️