تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد یکخواب 70 متری

واحد یکخواب 70 متری

3 روز پیش در ماه فیروزان

متراژ
70
ساخت
1405
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,375,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏19,642,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
اپارتمان ماهفیروزان دوطبقه
طبقه همکف دارای یک خواب بزرگ اشپزخانه اوپن و کابینت هایگلاس و هود سینگ وشیرالات و روشویی کف سرامیک و حیاط 6 متری
طبقه بالا ورودی جدا کف سرامیک کابینت هایگلاس
قیمت طبقه بالا 1/375/000/000
طبقه پایین. 1/275/000/000