تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد82متر عماریاسر بازسازی شده

واحد82متر عماریاسر بازسازی شده

1 سال پیش در قم

متراژ
82
ساخت
1392
قیمت کل
2٬460٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
واحد 82متری
فقط تماس در خدمت هستیم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دنیای

پا گذاشتن به خانه ی جدید یکی از بهترین قدم هایی است که در زندگی خود برداشته اید