تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحدآپارتمان70مترآخریاغچیان سه راهی الغدیرفتح آباد

واحدآپارتمان70مترآخریاغچیان سه راهی الغدیرفتح آباد

1 سال پیش در تبریز

متراژ
70
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬714٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
فروش واحدآپارتمان 70مترطبقه یک برخیابان اصلی

کدفایل فروش :  838

♠️ واقع درآخریاغچیان بسمت سه راهی الغدیرفتح آباد
♠️ موقعیت برخیابان اصلی ورودی اصلی خ شهریار
♠️ متراژمفید 70 متر/ساخت فلزی
♠️ فاصله زمانی با یاغچیان 3 دقیقه
♠️ کل طبقات 3 موردفروش طبقه یک
♠️ 2 خواب /قطعه جنوبی/ سه طبقه 2 واحدی

مورداجاره وفروش خودرابه مابسپارید

نشانی املاک:آخریاغچیان بسمت منطقه فتح آباد
       نرسیده به مسجدامام علی(ع) مشاوراملاک بُرج
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک ب رج

آژانس املاک ب رج

حس خوب خانه دارشدن / اعتمادشما ، سرمایه ی ماست