تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحداپارتمان حدودد 117 متری کر گطار مسوتدمت

واحداپارتمان حدودد 117 متری کر گطار مسوتدمت

10 ماه پیش در کوی امیرالمومنین

متراژ
117
ساخت
1397
قیمت کل
2٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬213٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
بنام ایزد منان⚜️⚜️⚜️کارگزاری مسکن پارسا⚜️⚜️⚜️ تخفیف شیرینی پای معامله بهترین گزینه برای سکونتودسترسی به تمام امکانات رفاهی

✅️موقعیت مکانی عالی( خ ذوافقار
✅️آپارتمان 1117
✅️طبقات 1 با گرمایش ازکف
✅️بسیار شیک وخوش نقشه
✅️خیابان 10 متری و 8 متر حاشیه ساختمان
✅️مهندسی ساز
✅️سازه دیوار برشی و سقفها کامپوزیت
✅️نورگیرازدوسمت عالی
✅️دو واحدی
✅️دو خواب
✅️پارکینگ تا سقف سنگ و طرح ،همراه با نورپردازی
✅️قابلیت رهن تا 600 میلیون
✅️اجرا سقف لاینر نوری
✅️گرمایشی دستگاه پکیج و تاسیسات رادیات
✅️سرمایشی تاسیسات کولر گازی
✅️تراس بزرگ سازه سندار بهترین کابینت
✅️آسانسور تمام استیل ،پارکینگ مشاع ،انباری
✅️نماسنگ عباس آباد با نورپردازی
✅️حمام
✅️عکسها مربوط به طبقه همین ساختمان
کولر گازی وبسیار شیک فول امکانات
===========================
"هدف ما ارائه بهترین ها برای شما که بهترین بیشترین فیل منطقه درقیمتهای مختلف موجود می
☑️فروش واحد های پیش فروش آزارنده ومالک معتبر موجود می باشد
کد آگهی 274 تاریخ 4/23 می باشد
مشاوررایگان وامین شما
↩️حاج اسحاق گلپور
***
☑️آدرس دفتر:خیام46،جنب شکری 6
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور اسحاق گلپور

ثبت امتیاز برای آگهی