تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحدکلیدنخورده/بلوارمعلم/به صورت خام

واحدکلیدنخورده/بلوارمعلم/به صورت خام

1 روز پیش در شهرک فرهنگیان نیشابور

متراژ
208
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,134,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
به نام خدا
✨هوالرزاق

☑️ملک واقع درمعلم لوکیشن برتر
☑️محله عالی باهمسایگان شایسته
☑️نورگیربسیارعالی
☑️دسترسی آسان به امکانات ومراکزخرید
☑️2طبقه موجود برای فروش
☑️طبقه اول به صورت خام طبقه سوم به صورت تکمیل وفروش به شرط رهن یکساله توسط مالک

فایل مشابه:
شهرک فرهنگیان3از4 122متر12/500
شهرک فرهنگیان1از6 205متر18/500
شهرک فرهنگیان3از6 208متر19/000
فرحبخش غربی8از8 240متر19/200
سیمرغ3از6 240متر20/400
شهرک فرهنگیان2از5 230متر24/000
شهرک فرهنگیان2از5 240متر24/000
کوی فرهنگیان3از6 300متر31/500

دفترمعاملاتی چیتگرشهرک فرهنگیان نبش خیام8
بازدید، مشاوره، سپردن ملک وکسب اطلاعات بیشتربه شماره های زیرتماس حاصل نمائید:
0 9 9 0 2 8 0 2 1 4 1
0 9 3 0 6 1 8 2 1 4 1
مختاری✓✓
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

دفترمعاملاتی چیتگرخیام۸