تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحدی 160 متری/ کوی پرواز/ خوش نقشه و خوش ساخت

واحدی 160 متری/ کوی پرواز/ خوش نقشه و خوش ساخت

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
158
ساخت
1400
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
8٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬696٬000 تومان
طبقه
1
..به نام آن که جان را فکرت آموخت..
شادی و دستاوردهای فراوان رو برای شما آرزومندم .
.
اگر به دنبال فرصتی برای سرمایه گذاری هستید یا سخت پسندی شما مانع انتخواب کردنتان میشود فرصت بودن با ما رو از دست ندید .
...
واحدی 158 متری (تک واحدی) واقع در دنج ترین و خاص ترین منطقه بندرعباس⭐

سالن و اتاق های مربع همراه با کمد دیواری⭐

اشپزخانه ای خوش دیزاین همراه با کابینت هایگلاس ایتالیایی⭐

قابل چیدمان با هر نوع سبک و سلیقه شما⭐

امنیت ، امکانات و دسترسی فوق العاده منطقه⭐
...
برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالاتتان فقط تماس بگیرید☎️

(امیرحسین سالاری)