تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحدی 3 خواب/ 140 متری/سیم بالا

واحدی 3 خواب/ 140 متری/سیم بالا

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
140
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
4٬260٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬428٬000 تومان
طبقه
1
..سلام و درود خدمت شما..

⭐شادی و دستاورد های فراوان رو برای شما ارزومندیم⭐
....
فروش واحدی 3 خواب و خوش نقشه واقع در سیم بالا▶️

پارکینگ اختصاصی (قیمت درج شده با احتساب پارکینگ)▶️

انباری واقع در خوده واحد▶️

اشپز خانه ای خوش طرح + کابین هایگلاس براق▶️

کف پارکت طرح مدرن کلاسیک▶️

امکانات ، دسترسی و امنیت عالی منطقه▶️

نمای خوش طرح و خوش ساخت▶️

همسایگانی محترم و خون گرم▶️
....
جهت پاسخ به سوالات شما و کسب اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرید☎️

مشاور شما : سالاری⭐